Kadıköy Toner / Hızlı ve Kaliteli Ofis Kopyalama Sistemleri / Sıkça Sorulan Sorular

Cevap : Firmamıza bilgi vermeniz yeterli olacaktır.Problemli ürünün gerekli incelemesi yapıldıktan sonra sorun düzeltilemiyor ise ürün değişimi veya ücret iadesini tarafınıza iletmekteyiz.

Cevap : Kadıköy Toner firması hafta için İstanbul Anadolu yakası ağırlıklı olmak üzere araba ve motor kurye ile servis yapmaktadır.Dolum için boş tonerlerinizi alıp ertesi günkü sevkiyatla sizlere ulaştırırken bu işlem için ekstra ücret (kargo v.s.) ödemezsiniz.

Cevap : Piyasada bulunan ithal muadil tonerler farklı sanayilerde üretildikleri için kalite konusunda farklılık göstermektedir. Bu kalite farkı da fiyatlara doğal olarak yansımaktadır.Son dönemlerde sahte,daha önceden kullanılmış dolum yapılan tonerlerde muadil toner olarak satılmaktadır.Firmamızda satılan muadil tonerler 1.sınıf kalitede olup,kesinlikle sıfır üretim,bittiği zaman tekrar dolabilen ve tarafımızdan garantilidir.Fiyatları da buna göre belirlenen ürünlerdir.

Cevap : Renkli tonerler siyah mono tonerlere göre daha farklı yapıda,dolum işlemi özen ve ustalık isteyen ürünlerdir.Renkli toner dolum işleminde kullanılan toner tozu,yapılan işçilik baskılarda kendini belli etmektedir.Toner içerisinde bulunan (drum,pcr,bıçak) malzemelere dikkat edilmesi gerekmektedir.Kadıköy Toner’de renkli toner dolum sonrası tonerler muhakkak test edilir ve sorunsuz bir şekilde müşterilerine teslim edilmektedir.Kısacası Kadıköy Toner renkli toner doumların da sorun yaşamazsınız.

Cevap : Firmamız teknik servis konusunda gerekli altyapı ve tüm marka/modellerde geçerli olan yedek parça ağı ile bu konuda oldukça iddialı. Özellikle lazer makinalarda öncelikle arıza tespitini yapıp onayınız durumunda gerekli işleme başlıyoruz.Firmamıza getirdiğiniz cihazların arıza tespitinden ücret almıyoruz.Yazıcınız bozulduysa ATMAYIN, biz TAMİR ederiz.

Cevap : Firmamıza gelen müşterilerimizden duyuyoruz,daha önce çalıştıkları firmada toner dolumlarını günler sonra alıyorlarmış.Bize gelen müşterilerimiz çaylarını içerken bizde  tonerlerini herhangi bir aksaklık olmadığı sürece maksimum 10-15 dk.içinde teslim ediyoruz.Servisini verdiğimiz müşterilerimize de yoğunluk durumuna göre aynı gün ya da bir ertesi gün ürünlerini adreslerine teslim ediyoruz.

güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Call Now ButtonHEMEN ARA