Sıkça Sorulan Sorular

Toner Dolumu Nedir?

Lazer Yazıcı ve Çıktı araçlarının baskı yapmasını sağlayan tonerlerin içerisindeki toz bitiminden sonra kullanıcıların tonerlerinin içerisine yeniden toz doldurma işlemidir. Bu işlem sayesinde kullanıcılar sıfır ürün alma maliyetinden kurtulmuş olmaktadır. Dolum tamamen profesyonel şekilde ve belli aşamalar ile yapılır. Kadıköy Toner İstanbul başta olmak üzere birçok farklı model yazıcı için garantili toner dolumu yapmaktadır.

Muadil Toner Nedir?

Orijinal ürün ile birebir performans sağlayan, baskı kalitesi, baskı adedi orjinalden farklı olmayan ve içerisindeki tüm parçaları sıfır üretilmiş tonerlerdir. Kadıköy Toner her marka muadil toner tedarik etmekte ve gerek duyulduğunda ithal etmektedir. Dolum ömrü biten tonerlerin yerine maliyeti daha uygun olan muadil tonerler önerilmektedir. Günümüz piyasasında çok farklı kalitelerde muadil tonerler bulunmaktadır. Kadıköy Toner fiyat ve performans olarak denenmiş piyasadaki yüksek kalitede muadil tonerleri satmaktadır.

Yazıcım bozuldu ne yapmalıyım ?

Uzman teknik servis kadromuz ve yedek parça ağımızla yazıcı onarım ve bakım işlemlerini teknik servisimizde yapmaktayız.Firmalar yeni çıkardığı cihazlarda her geçen gün toner kalitesini düşürmektedir.Buda yeni alınan cihazlarda toner sorunları ortaya çıkarmaktadır.Bu yüzden toner sıkıntısı olmayan mevcutta kullanılan cihazların bakımlarını zamanında yapıp oluşan arızalarda cihazı atıp yenisi almadan onarım yoluna gidilmesi tavsiyemizdir. Arıza tespit işleminden sonra kullanıcının onayıyla yapılan işlemler için Kadıköy Toner her zaman en iyi çözüm ortağınız olacaktır.

Adresime teslimat yapılıyor mu ?

Anadolu yakasında ve Avrupa yakasının bazı bölgelerinde hafta içi 09.00 ile 12.00 saatleri arası vereceğiniz siparişlerinizi aynı gün içerisinde, 12.00 ve sonrasında verilen siparişleri ertesi gün teslim ediyoruz. Toner dolumu için boş tonerlerinizi alıp ertesi gün testleri alınmış,paketlenmiş şekilde yine adresinize teslim etmekteyiz. Bu işlemleri kendi personelimiz yaptığı için teslimat aşamasında soru ve önerilerinizi iletebilir , ekstra kargo v.s. ücreti ödemezsiniz.

Yazıcı tamiri yapıyormusunuz ?

Laser yazıcı ağırlıkta olmak üzere her marka/model yazıcı,fotokopi makinası gibi ofis cihazlarının tamirini ve bakımını yapmaktayız.Uzman kadromuzun kendi teknik servisimizde gerçekleştirdiği işlemler öncesinde arıza tespiti yapılıp kullanıcıya bilgi verildikten sonra onay durumunda gerekli bakım onarım işlemi yapılmaktadır. Yapılan tespit sonrası cihazınızın tamir ettirilmesi veya herhangi bir harcamaya değmeyeceği için yenisinin alınma zamanının geldiğinin bilgisi kullanıcıya verilir. Arızalı cihazını teknik servisimize getirme imkanı olmayan müşterilerimize yine kendi aracımızla adresinden alıp tekrar teslim etme sürecinde yardımcı olmaktayız.

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.