İstanbul Anadolu Yakası’nın Lider Muadil Toner Satış Merkezi

kadikoytoner_muadil-toner

Neden Muadil Toner ?

Düzenli testleri yapılan 1. kalite muadil toner ürünlerimiz hiç sorunsuz %100 performans sağlamaktadır. Orjinali ile aynı miktarda sayfa sayısı yazan muadil tonerlerimiz oldukça ekonomik ve 1 yıl garantilidir. Baskı kalite performansından ödün vermeyen muadil tonerlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

1. Kalite muadil tonerlerin en çok tercih edilmesinin başlıca sebebi sıfır, uygun fiyatlı ve hiç problemsiz olmasıdır.

Orjinal Toner mi ? Muadil Toner mi ?

Marka sahibi firmalar tarafından üretilen orijinal toner fiyatları, muadillerine kıyasla çok yüksektir ve bunun sebebi olarakta ar-ge maliyetleri sürdürülebilir kar ile hareket etmeleridir. Genellikle, garanti bitimine kadar orijinal toner tüketimine yapılan masraf yazıcının toplam satış fiyatını aşmaktadır.

Yurt dışından ithal edilen muadil tonerlerin ise maliyeti orijinal tonerlere kıyasla çok daha düşüktür. Buda beraberinde piyasada rekabet edilebilir ortamı doğurmaktadır. Düşük üretim maliyeti ve vergi farklılıkları muadil toner ürünlerinin satış fiyatına yansır. Bu nedenle, muadil toner ve muadil kartuşlar orijinallerine göre ortalama % 80 e varan fiyat avantajı ile kullanım sağlayabilir buda daha ucuz fiyata muadil toneri kullanmanızı destekler hale getirir.

Hangi Markalar ile Çalışıyorsunuz ?

Başta canon, HP, Xerox, Brother, Epson olmak üzere tüm marka ve modellerin muadil tonerleri her zaman hazır stoklarımızda bulunmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz ?

Tüm marka ve model muadil toner ürünlerimizi kapıda ödeme seçeneğiyle kredi kartı  yada nakit ödeme imkanı ile temin edebilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakası için aynı gün servis imkanı bulunmaktadır.

Kurumsal firmalara özel tekliflendirme imkanımız mevcuttur

Hemen teklif almak veya sipariş vermek için tıkla -> (0539) 406 76 76

Hemen teklif almak veya sipariş vermek için formu doldurun, sizi arayalım !

güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
HEMEN ARA