Kadıköy Toner / Hızlı ve Kaliteli Ofis Kopyalama Sistemleri

kadikoytoner_banner

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine kaliteyi, profesyonel hizmeti ilke edinmiş KADIKÖY TONER’i yakından tanımaya ne dersiniz ?

KADIKÖY TONER; baskı cihazlarının teknik servisi konusun da 2001 yılı başlarından itibaren gerekli bilgi ve birikimini tamamlayan profesyonel ekip ile 2009 yılında İstanbul Kadıköy’de faaliyete geçti.
Sektörde en karmaşık çalışmalarını pratik çözümlerle başarıya ulaştırma misyonunu üstlenen firmamız kartuş & toner dolumu, yazıcı teknik servisi, muadil-orijinal ürün ve kiralama hizmetleriyle sektöründe öncü firmalar arasında yerini aldı.
İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlamaktayız. Kullanıcıların faks-fotokopi-yazıcı cihazlarında ki ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Gelişime odaklanmış, müşteri memnuniyetini ilk öncelik sayan, asla kaliteden ödün vermeden ilk gün heyecanıyla yolumuza prestijli bir marka olarak devam etmekteyiz.

İşte ekonomik ve zaman kaybını önleyen çözüm önerilerimiz;

  • Kartuş ve toner dolum/yenilemelerinde tam dolum ve % 100 performans garantisi ile adresinize teslim ediyoruz.
  • Muadil ürünler( Orijinal ürünlerle birebir kalite ve baskı adedi sağlayan tarafımızdan garantili çok daha ucuz fiyatlarla toner ve kartuşlar)
  • Orijinal ürünler ( Dolum veya muadil kullanmak istemiyorum orijinal ürün temin etmek istiyorum derseniz yine bizler yanıbaşınızdayız.
  • Sizlerin zaman kaybının önlenmesi için istenilen ürünü en uygun ve en kısa zamanda sizlere ulaştırmak.
  • Teknik Servis ( Kullanmış olduğunuz ürün KADIKÖY TONER bandrollü ise aynı cihaza ÜCRETSİZ hemde yerinde teknik servis imkanı sizlerle buluşuyor.Yerinde arızası giderilemeyecek durumda olan cihazınız için bizler arızalı cihazınızın ayarında çalışır durumda bir cihazı sizlere bırakıp arızalı cihazınızı teknik servise alıyoruz,ayrıca bu hizmet için sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyoruz.)
  • Ödemelerinizi ürün tesliminde ister nakit isterseniz kredi kartı ile yapabiliyorsunuz.

İletişim Bilgileri

Tel.: +90 216 336 99 93 Fax: +90 216 336 95 45
bilgi@kadikoytoner.com

Rasimpaşa Mah. Orgeneral Şahap Gürler Cd. 24/B, 34716 Kadıköy/İstanbul
Pazartesi-Cumartesi / 09:30-18:30

güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Call Now ButtonHEMEN ARA